Lubliniec zakład handlowo-usługowy

1.450.000 PLN

Opis

Dom - Lubliniec śląskie

Oferujemy do sprzedaży zakład produkcujno-handlowo-usługowy, położony w Lublińcu, przy trasie wylotowej, w bliskim sąsiedztwie z węzłem dróg krajowych nr 11 (Katowice-Poznań) i 46 (Częstochowa-Opole).

Budynek wybudowany w 2000 r. na fundamentach betonowych, z konstrukcją nośną z pustaka izolowaną styropianem, dach dwuspadowy z płyty obornickiej (blacha – ocieplenie 15 cm – blacha). Obiekt wyposażony jest w instalacje: kanalizacja, woda miejska, elektryczność (siła), gaz, centralne ogrzewanie gazowe.

Powierzchnia użytkowa wynosi 760 m, w tym sala sprzedaży 515 m, pomieszczenie  produkcyjno-magazynowe 154, biura 25 m. Pozostała cześć to kotłownia, cześć socjalna i sanitarna, szatnia i jadalnia.

W budynek prowadzona jest cały działalność produkcyjno – handlowa w zakresie instalacji wodno-kanalizacyjnych i centralnego ogrzewania.

Teren wokół budynku jest zagospodarowany, wyłożony kostka betonową , są miejsca parkingowe, jak również wjazd i wyjazd umożliwiający manewrowanie samochodom ciężarowym.

Cały teren jest monitorowany i oświetlony. Działka ma powierzchnia 1769 m.DO PODANEJ CENY NETTO NALEŻY DODAĆ VAT

Podana cena nie zawiera kosztów związanych z zakupem nieruchomości:

– koszty notarialne (PCC 2%, opłata sądowa, taksa notarialna),

– prowizja z tytułu usługi pośrednictwa Biura od 2 – 2,5% + VAT.

.

Charakterystyka nieruchomości
  • Dom